DOMO+

DOMO+ to pierwszy i jedyny polski kanał tematyczny przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu. Stacja przybliża piękno przedmiotów użytkowych i pokazuje, że otoczenie ma znaczenie. W DOMO+ widzowie obejrzą najlepsze polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. Kanał prezentuje spektakularne metamorfozy, inspirujące wnętrza, porady budowlane i ekologiczne. Pokazuje arcydzieła architektury i sylwetki czołowych projektantów.

www.domoplus.pl

Czas na Wnętrze

"Czas na Wnętrze" jest jednym z ważniejszych magazynów o stylowych wnętrzach. Ceniony jest za wierność swojemu mottu od inspiracji do realizacji. "Czas na Wnętrze" wyróżnia się w segmencie pism wnętrzarskich unikatową koncepcją połączenia wydania papierowego z e-dodatkiem rozszerzającym publikację o dodatkowe materiały.

www.czasnawnetrze.pl

Łazienka

Magazyn "Łazienka" to jedyny na polskim rynku wydawniczym magazyn branży wyposażenia łazienkowego i techniki sanitarnej. Dostarcza informacji branżowych, omawia nowości produktowe, analizuje zjawiska rynkowe i prezentuje najnowsze trendy wzornicze.

www.lazienka.pl

Info Architekta

Portal infoArchitekta.pl to centrum informacji z dziedziny architektury, kultury i sztuki. Aktualne wydarzenia, konkursy, spotkania, ciekawe projekty. To również robocza platforma dla architektów i projektantów. Bezpłatny dostęp do obszernej bazy bibliotek CAD, przejrzyste prezentacje dobrych firm branży budowlanej i wnętrzarskiej.

www.infoarchitekta.pl

Dobrze Mieszkaj

Dobrzemieszkaj.pl to portal poświęcony urządzaniu i wyposażaniu wnętrz. Codziennie aktualizowany i tworzony przy aktywnym udziale ekspertów inspiruje do zmian we wnętrzach, pokazuje najciekawsze przykłady modnych i funkcjonalnych mieszkań oraz domów, doradza, jak je urządzić i wyposażyć.

www.dobrzemieszkaj.pl

Świat Łazienek i Kuchni

„Świat Łazienek i Kuchni” - jedyny na polskim rynku prasy wnętrzarskiej magazyn w całości poświęcony urządzaniu, dekorowaniu i wyposażaniu kuchni oraz łazienek. Ma charakter poradnikowy, ale lansuje także rozwiązania luksusowe. Współpracuje z około 500 projektantami i architektami.

www.lazienka.pl

Mieszkanie z Pomysłem

Mieszkaniezpomyslem.pl to portal, który jest kompendium wiedzy jak ciekawie i funkcjonalnie urządzić mieszkanie lub dom. Na jego łamach podpowiadamy jak ciekawie, niebanalnie i praktycznie wykończyć i wyposażyć własne mieszkanie. Ciekawe pomysły, galeria zdjęć, praktyczne rady oraz wypowiedzi ekspertów zamieszczane w serwisie pomagają w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów.

www.mieszkaniezpomyslem.pl

Weranda

Miesięcznik wnętrzarski o najpiękniejszych polskich domach, rezydencjach, ogrodach i sztuce. Prezentujemy wnętrza zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Przedstawiamy światowych designerów, zdolnych polskich projektantów, architektów wnętrz oraz artystów.

www.weranda.pl

Moje Mieszkanie

„Moje Mieszkanie” to pismo dla wszystkich, którzy chcą stworzyć wnętrza pełne wdzięku, eleganckie i przytulne. Zachęca do zaufania własnej wyobraźni w urządzaniu domu. Inspiruje do zmian swojego otoczenia, by stawało się wygodniejsze, ładniejsze, bardziej efektowne.

www.urzadzamy.pl

EKOLOGIA.pl

Ekologia.pl to nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska. Informuję o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną. Pisze o najnowszych technologiach, zdrowej żywności i akcjach proekologicznych.

www.ekologia.pl

Westwing

Westwing Home & Living jest międzynarodowym liderem e-commerce w branży wyposażenia wnętrz. Oferujemy piękne produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach – nasze stylistki każdego dnia selekcjonują meble, dekoracje i akcesoria z ofert renomowanych marek. Obecnie działamy w 15 krajach na 3 kontynentach. Inspirować i czynić każdy dom piękniejszym – to nasza misja.

westwing.pl

Pytanie o mieszkanie

Pytanie o mieszkanie to poradniczy portal wnętrzarski – zawiera setki porad, nowości rynkowych, tysiące zdjęć i inspiracji.

pytanieomieszkanie.pl

Ewa i Wnętrze

Serwis ewaiwnetrze.pl jest wyjątkowym portalem poświęconym tematyce luksusowych wnętrz. Ma charakter bloga eksperckiego. Stworzony i prowadzony osobiście przez Ewę Mierzejewską, dziennikarkę telewizyjną i prasową z wieloletnim doświadczeniem, stanowi unikalne zjawisko w polskim Internecie. Na stronie www.ewaiwnetrze.pl przeczytamy wiele interesujących artykułów o światowych trendach i nowościach. Odwiedzimy najpiękniejsze wnętrza prywatne i publiczne. Poznamy najlepszych polskich architektów, stylistów i fotografów wnętrz. Poszerzymy swoją wiedzę na temat historii designu.

ewaiwnetrze.pl

Cztery Kąty

Miesięcznik „Cztery Kąty” ukazuje się na rynku od 24 lat i jest jednym z najpoczytniejszych poradników poświęconych dekorowaniu wnętrz. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, są otwarte na oryginalne rozwiązania architektoniczne, ale też chętnie czerpią ze sprawdzonych pomysłów. Rozwinięciem magazynu jest serwis czterykaty.pl, gdzie czytelnicy mogą znaleźć jeszcze więcej inspiracji, porad i pomysłów dotyczących aranżacji wnętrz.

czterykaty.pl

Hotelarz

To czołowy miesięcznik dla hotelarzy w Polsce, ukazuje się nieprzerwanie od 1962 roku. Magazyn aktywnie angażuje się i wspiera działania pro środowiskowe i podnoszące kompetencje polskich hotelarzy. Jest organizatorem specjalistycznych szkoleń Akademii Hotelarza, która od ośmiu lat podnosi wiedzę i kwalifikacje polskiej branży hotelarskiej.

e-hotelarz.pl

Na Kółkach

Na kółkach to najbardziej zjawiskowy blog parentingowy w Polsce. Przełamujemy bariery i zmieniamy stereotypy. Pokazujemy siłę i niezłomność jaka w nas drzemie oraz zachęcamy do zmian w swoim życiu. Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Od przydatnych informacji po modę dziecięcą i inspiracje.

nakolkach.com

Integracja

Od 20 lat działa na rzecz poprawy sytuacji osób z niepełnosprawnością. Przez ten okres staliśmy
się ekspertem w wielu dziedzinach życia. Jesteśmy liderem w rozwiązywaniu problemów związanych z niepełnosprawnością w Polsce. Nasze główne działania to zwiększanie aktywności osób z różnymi
niepełnosprawnościami, likwidacja barier utrudniających codzienne funkcjonowanie oraz działania
prowadzące do wyrównywania szans i zwiększania świadomości społecznej.

integracja.org

Otwarte Ramiona

Jesteśmy jedyną w Polsce organizacją wspomagającą dzieci i dorosłych, którzy doznali uszkodzenia nerwów splotu ramiennego. Ponadto zajmujemy się podopiecznymi z wadami kończyn górnych i dolnych. Dla około 500 podopiecznych prowadzimy Punkt rehabilitacyjny (bezpłatna rehabilitacja, konsultacje medyczne ze światowymi specjalistami, fizjoterapia) oraz Punkt konsultacyjny (pomoc prawna, psychologiczna oraz poradniki dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów).

www.fsr.pl