O AKADEMII

Akademia Roca to serwis dla zainteresowanych estetycznym oraz funkcjonalnym wyposażeniem łazienki, którzy poszukują praktycznych porad, ciekawostek i opinii ekspertów. Akademia Roca planuje cyklicznie wydawać raport współtworzony z ekspertami, blogerami oraz internautami. Zebrane będą tutaj najważniejsze informacje oraz wskazówki dotyczące urządzania łazienki. Akademia Roca to inicjatywa jednego z największych na świecie producentów wyposażenia łazienek - marki Roca.

CELE

Celem Akademii jest udzielenie merytorycznego wsparcia wszystkim, którzy są na etapie urządzania łazienki. Rozważając remont i dobierając produkty, materiały informacyjne Akademii Roca pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań. Korzystając z doświadczenia internautów, blogerów wnętrzarskich oraz ekspertów Roca tworzymy kompleksowe poradniki. W raportach Akademii Roca znajdziemy odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości, propozycje gotowych rozwiązań, zapis doświadczeń osób mających za sobą remont łazienki oraz wskazania konkretnych produktów odpowiadających różnym potrzebom. Wierzymy, że wspólnie uda nam się stworzyć kompendium wiedzy pomocne dla każdego, kto zmierza się z wyzwaniem urządzenia łazienki idealnej.

O ROCA

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 78 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.
Więcej informacji na stronie www.roca.pl