1

Wnętrza Zewnętrza

Magda pisze bloga o ciepłych wnętrzach, pięknych miejscach, codziennym domowym życiu i designerskich meblach. Kocha kolory i proste geometryczne formy. Właśnie zaczęła urządzenie nowego mieszkania i chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami.

Wnętrza Zewnętrza

Marta  Motrenko

www.wnetrzazewnetrza.pl
1

Scraperka

Niezwykły blog pełen inspirujących sposobów dekoracji. Powstał z potrzeby dzielenia się wnętrzarskimi ideologiami i miłością do designu. Scraperka żyje pasją tworzenia. Kocha swój dom i styl skandynawski. Jej dom jest bardzo przytulny, na każdym kroku można znaleźć ciekawe i oryginalne ozdoby.

Scraperka

Ania  Dominik

www.scraperka.blogspot.com
1

Oczekując

Oczekując.pl to najpopularniejszy blog parentingowy w Polsce. Pisany przez oboje rodziców - Mamę i Tatę Gabryśki. Parentingowy? Najkrócej, przeczytasz tu o wszystkim, co związane z życiem rodziców. Ale nie jedynie o tym, co związane z dzieckiem.

Oczekując

Maria  Pasek

www.oczekujac.pl
1

Apetyczne Wnętrze

Aleksandra Cupek - góralka, z zawodu architekt, z przypadku redaktor, z pasji i dzielenia się nią blogerka. Apetyczne wnętrze traktuje jak tort, pełen wisienek, które staną się inspiracją dla innych i udowodnią, że prostota to bogactwo smaku. Inspiracji szuka dosłownie wszędzie: w modzie, w sklepach, kawiarniach itp.

Apetyczne Wnętrze

Aleksandra  Cupek

apetycznewnetrze.blogspot.com
1

Make Home Easier

Makehomeeasier.pl istnieje od listopada 2012 roku. Jest wiodącym blogiem o tematyce wnętrzarskiej w Polsce ze średnią liczbą unikalnych użytkowników przekraczającą 100 000 w każdym miesiącu. Blog jest współtworzony przez projektantki wnętrz Joannę Real i Beatę Kwiatkowską. Jego głównym założeniem jest lekkie podejście do tematu wnętrz i designu.

Make Home Easier

Joanna  Real

www.makehomeeasier.pl
3

INTERIORS DESIGN

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorem Łódź Design Festival.

INTERIORS DESIGN

Ula    Michalak

www.interiorsdesignblog.com
2

LOVINGIT

Lovingit.pl to blog o rzeczach pięknych. Od 2 lat jego autorki starają się stworzyć najpiękniejsze miejsce w sieci. Znajdziecie tutaj przede wszystkim wysmakowane wnętrza, modowe inspiracje, wyjątkowe śluby i finezyjne potrawy. Blog z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności i przyciąga nowe rzesze czytelników i pasjonatów.

LOVINGIT

Lou   

www.lovingit.pl
2

HAPPYHOLIC

Happyholic.pl jest blogiem pełnym inspiracji do radosnego, pozytywnego stylu życia. Od kilku lat przyciąga czytelników, którzy tak jak autorka pragną widzieć świat w kolorowych barwach, sprzeciwiając się rutynie dnia codziennego. Miejsce, którego hasłem przewodnim jest szczęście i celebracja życia.

HAPPYHOLIC

Justyna  Zielińska

www.happyholic.pl
2

WODA TO ŻYCIE

Blog redakcji „Świata Łazienek i Kuchni” prowadzony przez dziennikarki tego magazynu – Małgorzatę Nietupską oraz Annę Usakiewicz. Historia bloga zaczęła się od akcji społecznej „Woda to Życie”, promującą oszczędzanie wody w kuchni i łazience. Obecnie dziennikarki piszą także o urządzaniu przestrzeni łazienkowo-kuchennej, a także zamieszczają przepisy kulinarne.

WODA TO ŻYCIE

MAŁGORZATA  NIETUPSKA

www.wodatozycie.pl
2

LIFEMANAGERKA

LifeManagerka.pl to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem. Począwszy od odpowiedniego odżywiania, poprzez rozwój osobisty a skończywszy na licznych detalach, które czynią nasze życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.

LIFEMANAGERKA

AGNIESZKA  ŚWIETLIK

www.lifemanagerka.pl
3

Kasia Gal

Najpierw była pasja i ciągła potrzeba "upiększania
i ulepszania" przestrzeni. Później studia architektury
i projektowania wnętrz na Uniwersytecie w Tel Awiwe. Tak powstała pracownia i blog Home Glamour Now, właśnie z pasji, zdobytej wiedzy, miłości do podróży
i wiary, że zmiana przestrzeni, w której żyjemy może odmienić nasze życie na zawsze! Czy wystrój jest formalny, czy nie, tradycyjny, czy nowoczesny, funkcjonalność i komfort są najważniejsze.

Kasia Gal

Kasia  Gal

Home Glamour
3

Anna Katarzyna Betnarska

Architekt wnętrz, blogerka proszewejsc.pl klikinterior.pl.
Blog klikinterior to zbiór informacji o projektach, dobrych produktach i trendach. Piszę o tym, co mnie inspiruje, co zachwyca i co sama tworzę.

Anna Katarzyna Betnarska

Anna Katarzyna  Betnarska

klikinterior.pl
3

Ewa i Wnętrze

ewaiwnetrze.pl jest wyjątkowym portalem poświęconym tematyce luksusowych wnętrz. Serwis ma charakter bloga eksperckiego. Stworzony i prowadzony osobiście przez Ewę Mierzejewską, dziennikarkę telewizyjną i prasową z wieloletnim doświadczeniem, stanowi unikalne miejsce w polskim Internecie. Na stronie www.ewaiwnetrze.pl przeczytamy wiele interesujących artykułów o światowych trendach i nowościach. Odwiedzimy najpiękniejsze wnętrza prywatne i publiczne. Poznamy najlepszych polskich architektów, stylistów i fotografów wnętrz. Poszerzymy swoją wiedzę na temat historii designu.

Ewa i Wnętrze

Ewa  Mierzejewska

ewaiwnetrze.pl
4

Marzena Sadłoń

Autorka bloga Nakolkach.com

Marzena Sadłoń

Marzena  Sadłoń

nakolkach.com
4

Magdalena Gajda

Dziennikarka redakcji Integracja.org

Magdalena Gajda

Magdalena  Gajda

integracja.org
4

Katarzyna Rózicka

Dyrektor Fundacji Otwarte Ramiona

Katarzyna Rózicka

Katarzyna  Rózicka

www.fsr.pl