Zorganizuj swoją szufladę

kategoria: Porady
28.08.2015

Szuflady. Każdy je ma, nie każdy docenia. Bo przecież może ona kryć milion drobiazgów, które pozostając na widoku mogłyby ulec zniszczeniu, wpaść w ręce najmłodszych domowników lub… po prostu się kurzyć.

W bogatej ofercie łazienkowej Roca można znaleźć wiele rozwiązań, które pomogą w organizacji przestrzeni w domu. Dzięki nim mamy zapewniony porządek, czystość i funkcjonalność w każdym pomieszczeniu oraz możemy stworzyć w łazience niepowtarzalny nastrój domowego Spa, w którym będziemy mogli się w pełni zrelaksować. To od nas zależy czy wybierzemy półki, zamykane szafki czy właśnie szuflady oraz jak zdecydujemy się je zaaranżować. Ze względu na łatwość utrzymania porządku, dwie ostatnie opcje należą do najpopularniejszych i sprawdzających się w każdej łazience, zwłaszcza tej małej. Zacznijmy jednak od łazienki!

Odpowiednio dobrane meble pozwolą na zagospodarowanie przestrzeni pod umywalką, co jest szczególnie istotne, gdy Szafka podumywalkowa Dama-Nurządzamy niewielką przestrzeń. Pojemne szuflady na ręczniki, kosmetyki i inne niezbędne akcesoria są znakomitym sposobem na utrzymanie porządku i przestronności.  Dodatkowo – każdy domownik może mieć własny kąt odpowiadający jego potrzebom. Znakomitymi produktami zapewniającymi takie rozwiązania są podwieszane szafki podumywalkowe Roca z serii Dama-N lub Debba. Zaokrąglone bryły mebli z tych kolekcji zapewnią bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom łazienki, również tym najmłodszym. Mają one niezwykle pojemne szuflady, w których zmieszczą się wszystkie potrzebne drobiazgi. Rozwiązania podwieszane mają dodatkową zaletę – optycznie powiększają przestrzeń w pomieszczeniu.

Takie szafki mają dużo więcej mocnych stron niż tylko zapewnienie dobrej organizacji miejsca i utrzymania podłogi w czystości. Szuflady cicho się domykają, jest do nich łatwy dostęp, a ich zawartość można wygodnie przejrzeć. Do wyboru mamy meble mniejsze i większe, dopasujemy je zatem nawet do małych pomieszczeń – meble z kolekcji Debba mają tylko 36 centymetrów szerokości. Dodatkowo, wybór takiego mebla umożliwi nam zagospodarowanie kolejnego fragmentu podłogi, co może być szczególnie istotne przy aranżacji małych łazienek.

Kolumna DebbaBardzo dobrym i korzystnym rozwiązaniem przy projektowaniu niewielkiej przestrzeni są również lekkie, podwieszane kolumny kolekcji Debba lub Dama-N, z drzwiczkami. Są montowane bezpośrednio do ściany, więc pomogą utrzymać porządek i nie zabiorą cennej przestrzeni. Warto również rozważyć opcję szafki z lustrem z serii Debba  – dzięki temu zyskamy dobry schowek na kosmetyki, perfumy i inne gadżety.  W tej samej kolekcji są również dostępne podwieszane szafki z lusterkiem powiększającym, które zawsze będzie pod ręką. Wykorzystanie takich rozwiązań powiększy optycznie przestrzeń, co może być szczególnie istotne przy aranżacji niewielkiej przestrzeni. Dzięki możliwościom zapewnionym przez firmę Roca urządzanie łazienki przy takich  będzie więc przyjemne i… niezwykle łatwe!

  1. Moja lazienka wygląda jak drogeria! wszędzie jakieś kosmetyki i chemikalia do czyszczenia, a ten wieczny kurz na moich półkach i czas sprzątania tego doprowadza mnie do obłedu - szafka pod umywalkę i kolumna to jest to. Dzięki! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*