Kilka słów o tym, czego nie widać

kategoria: Porady
08.01.2016

Podwieszane sprzęty łazienkowe to rozwiązania niezwykle praktyczne i estetyczne, bardzo popularne w wielu domach. Umożliwiają one odzyskanie przestrzeni w pomieszczeniu. Do montażu podwieszanych misek WC niezbędne są odpowiednie stelaże podtynkowe z dedykowanymi przyciskami i należy mieć to na uwadze przy planowaniu remontu lub wymiany urządzeń w łazience. Roca ma w swojej ofercie szeroki wybór produktów, które dają możliwość stabilnej instalacji i pięknego oraz trwałego wykończenia.

Miska WC podwieszana Rimless

Zastosowanie podwieszanych misek WC czy bidetów nie tylko powiększy optycznie przestrzeń, ale również zapewni łatwy dostęp do wszystkich zakamarków, dzięki czemu pomieszczenie nabierze lekkości i estetyki. Warto pomyśleć o rozwiązaniach bezkołnierzowych – takich, jakie znajdziemy w  miskach podwieszanych WC Rimless.

Stelaże podtynkowe Duplo i Duplo Compacto są funkcjonalne i ergonomiczne, pozwalają na odzyskanie przestrzeni oraz nadają łazience nowoczesnego wyglądu. Dodatkowo, wybór miski podwieszanej ułatwia utrzymanie higieny w łazience – jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kompaktów. Można ją również wykorzystać do tworzenia ciekawych rozwiązań aranżacji przestrzeni: ścianki niższe lub wyższe tworzą funkcjonalne strefy podziału łazienki na takie strefy jak: sanitarna i kąpielowa, zapewniając intymność i komfort.

Przycisk Roca

Roca oferuje szeroki wybór przycisków pasujących właśnie do tego rodzaju stelaży, które mogą być także ozdobą łazienki. Są one dostępne w czterech różnych wykończeniach, więc każdy może wybrać model najbardziej mu odpowiadający. Można wśród nich znaleźć przyciski jedno- lub dwufunkcyjne, które ograniczają zużycie wody. Ta niezwykle bogata i szeroka oferta pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta i dobrać odpowiedni przycisk do każdej przestrzeni łazienkowej. Są to znakomite rozwiązania na długie lata.

A jak jest u Was? Czy też stawiacie na to, czego nie widać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*